Наші послуги

Друкарня VIP Студія виготоляє візитки, бланки, наліпки та іншу поліграфічну, представницьку продукцію традиційними способами: шовкодруком та тисненням. У технологічних процесах застосовуються витратні матеріали найвищої якості від провідних світових виробників.

Ми працюємо з широким спектром поліграфічних матеріалів: дизайнерські папери, картони, плівки будь-якої щільності, структури, фактури поверхні та кольорової гами, а також склом, деревом, металом тощо. З картонів, наприклад, друкуємо на популярних плайках (Plike), «бархатах»-оксамитах (Daniel), тачкаверах (Touche Cover)…

 

Шовкодрук

VIP_pic_01

Шовкографія, трафаретний друк, шовкотрафарет, ситодрук (Silk-Screen printing) – все це назви традиційного способу друку для виготовлення високоякісної і престижної поліграфічної продукції. Головні його переваги – друк на широкому спектрі матеріалів (головно цупкі дизайнерські картони, самоклейки, пластики), неповторні іншими способами друку ефекти (до прикладу, друк світлим по чорному), раритетність вигляду, керованість кольоропередачі тощо.

Вибіркове лакування

VIP_pic_12

Лакування (зокрема, вибіркове) (Varnishing, laquering) – це, фактично, трафаретний друк зображення прозорим лаком. Застосовується для виділення частин загального зображення на поверхні друкованої продукції. «Грає» на контрасті блиску лаку і матовості поверхні виробу. Вигідно підкреслює певні акценти вишуканого дизайну.

Висікання

VIP_pic_06

Висікання, штанцювання, вирубування, вирубка (cutting, stamping) – це процес видалення з аркушу паперу, картону, пластику, тощо, певних форм по контуру, шаблону. Наприклад, виготовлення папок, упаковки, конвертів та різних рекламних конструкцій. У роботі використовується висічний штамп (штанцформа). Підкреслюється оригінальність форми та дизайну продукції (наприклад, вітальних листівок).

Тиснення фольгою

VIP_pic_03

Тиснення фольгою золотою (позолотне), срібною чи іншого кольору, відтінку (Foil Stamping)- це один з етапів створення напрочуд презентабельної та розкішної графічної продукції. За допомогою спеціального штампу (кліше) на матеріал наноситься блискуча або матова металізована фольга певного графічного зображення.

Конгревне тиснення

VIP_pic_11

Конгревне тиснення (Embossing)- це процес утворення однорівневого чи багаторівневого рельєфного (випуклого або увігнутого – Debossing) зображення за допомогою двох кліше – штампа і контрштампа (матриці-патриці). Буває забарвлений (по вже нанесеному зображенню) або незадрукований (сліпий) конгрев.

Блінтове тиснення

VIP_pic_02

Блінтове (сліпе) тиснення (Blind – сліпий) – це таке ж тиснення за допомогою кліше, але без фольги, коли ефект досягається зміною рельєфу плоскої поверхні виробу, загладжуванням його фактури, що надає його вигляду об’ємності.

Термотиснення

VIP_pic_10

Термотиснення – це, фактично, блінтове тиснення за допомогою металевого кліше, але при цьому ефект досягається зміною кольору і фактури матеріалу (найчастіше шкіри або замінника) під впливом розігрітого до певної температури кліше.

Імперія Кольору

VIP_pic_05

Шовкодрук не обмежує Вашого вибору кольорів системою CMYK. Ви маєте можливість друкувати своє замовлення саме тим кольором, який Вам сподобався. Для точнішої кольоропередачі ми готуємо (змішуємо) фарби за системою Pantone, або за Вашим «живим» зразком кольору. Ви маєте змогу використати металізовані (золото, срібло), флюоресцентні, рельєфні та інші спецфарби.

Розмаїті матеріали

VIP_pic_04

Шовкодрук і тиснення вирізняються тим – що дозволяють друкувати на багатьох «нетипових» для цифрового друку матеріалах. Це може бути папір високої граматури (товщини), різні пластики, плівки самоклеючі (фірми Oracal та ін), деструктивні плівки (саморуйнівні плівки для гарантійних
пломб), скло, дерево, тощо.

Візитні картки

VIP_pic_01

Візитні картки «старої школи» – на дизайнерських картонах друковані шовкотрафаретом та оздоблені вишуканим
тисненням. Є можливість виготовити їх у стилі техніки «високого друку» (letterpress printing).

Наліпки

VIP_pic_04

Наліпки на основі самоклеючих плівок – задруковані як технікою шовкографії, так і тисненням металізованою фольгою.

Вітальні листівки

VIP_pic_05

Вітальні листівки – друковані не «цифрою», а традиційними класичними способами друку вигідно підкреслять статус і престиж Вашої фірми, а у випадку весільних запрошень у стильному конверті – вразять гостей Вашим вишуканим смаком.

Фірмові бланки, конверти, папки

VIP_pic_02

Все, що входить у поняття «фірмовий стиль» – це, фактично, «лице» Вашої фірми.

Костери, меню, вимпели, прапори

VIP_pic_03

Рекламні атрибути – делікатно нагадають клієнтам про Вашу присутність і місце «на ринку» тих чи інших послуг.

Ручки, запальнички, нетипові роботи

VIP_pic_07

Та багато-багато інших способів підкреслити Вашу індивідуальність.